середа, 18 серпня 2021 р.


 

            Відзначення 30-річчя незалежності України                          

                                           «Ти у мене єдина» 

 День Незале́жності Украї́ни — державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня. Цього року - ювілей. 

30 років незалежності країни – це справді знакова подія. Україна –  доволі молода країна з багатовіковою історією. Але, незважаючи на це, за цей період незалежності наша Батьківщина подолала надзвичайно багато викликів.

Упродовж сторіч мільйони українців боролися за здобуття незалежності, пройшли через зради, війни та голодомори. А здобувши таку омріяну свободу й державність, уже покоління наших сучасників було змушене відстоювати свободу та європейський вибір на революціях, а згодом – зі зброєю в руках захищати суверенітет і територіальну цілісність Української держави. Ми вистояли, стоїмо й неодмінно переможемо! 

«Ти у мене єдина» –  гасло святкування 30-річчя Незалежності, слоган, який є певним універсальним зверненням до країни, квітки, Незалежності, нації. Квітка – образ, що розкриває ідею держави. Вона росте та квітне, поєднуючи у собі розмаїття символів. Квітка є одним з найдавніших символів в орнаментально-знаковій культурі України. Її походження прослідковується ще з епохи енеоліту, а різні інтерпретації цього зображення зустрічаються в місцевих орнаментах по всій Україні. Квітка є центральним елементом Петриківського розпису. Це і є зрозумілим та універсальним символом для усіх, що об’єднує країну. Тож, до Дня Незалежності була створена власна версія цього сакрального зображення: квітка, яка буде формуватися образами сучасних досягнень.

                                            З Україною в серці

                                    

Немає коментарів:

Дописати коментар