Головна сторінкаУсі завдання,  посилання на зум-уроки та інші види робіт буде розташовано

 на платформі «Нові знання» 

https://nz.ua

В неділю 7 лютого, діти нашого класу разом із класним керівников Труш Наталею Володимирівною відпочівали у центрі сімейного відпочинку РОЛЛЕР СІТТІ.
Було дуже круто! Велика подяка Наталі Володимирівні та батькам які їй допомагали в організації.
Сподіваємося, що сумісний відпочинок стане традицією для наших діточок.


 

 

 

 
 У п'ятницю 30.10.2020 р. діти нашого класу разом із батьками та класним керівником Труш Наталею Володимирівною приймали участь у акції "ПОСАДИ СВОЄ ДЕРЕВО!!!"

Акція проводилась під керівництвом ГО"ПЛАНЕТА БОТАНІЧНИЙ САД" за участю президента ГО "Всеукраїнської федерації "СПАС" О.Л.Притули та директора ЗАЛ№23 Майорова В.М.Наш клас разом з іншими учнями ліцею мали змогу взяти активну участь в акції:  посадити разом з батьками СВОЄ дерево🌳.За кожен клен або дубочок, посаджені разом із своїми батьками, дитина отримала СЕРТИФІКАТ📰 Тобто той, хто посадив дерево, став його власником.  Він повинен тепер доглядати його та піклуватися про нього: поливати🌊,підпушувати грунт,можливо, огородити та обов’язково підживлювати деревце... У сертифікаті зазначили ім’я власника  та ім'я дерева, яке дала йому дитина.  Але головне -  пам'ятати, що бути ВЛАСНИКОМ дерева- це велика відповідальність!
Так чудово буде спостерігати, як ці деревця ростуть разом з нашими діточками!!!!
Всім
,  хто брав участь в акціі,  усього накращого: здоров’я, натхнення, миру та любові!💖💖💖
ХАЙ ЩАСТИТЬ!

Немає коментарів:

Дописати коментар